TMMOB Maden Mühendisleri Odası

ÜYE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

ÜYE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

  ÜYE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak üye toplantılarımıza devam ediyoruz. Toplantılara Oda Başkanlığı adına Başkanımız Ayhan Yüksel, Genel Sekreterimiz Necmi Ergin ve Yönetim Kurulu Üyemiz Veyis Sır katılmıştır.

6 Kasım 2017 Antalya‘da üye toplantısı ve ardından temsilciler toplantısı yapılmıştır.
7 Kasım 2017 tarihinde 9. MERSEM hazırlık çalışmalarını tamamladıktan sonra Isparta‘ da üye toplantısı yapılmıştır.
 

8 Kasım 2017 tarihinde ise Burdur` daki üyelerimizle biraraya gelinmiştir.

Toplantılarda Oda Başkanımız Ayhan Yüksel Oda çalışmaları hakkında genel bilgilendirme yapmış ve maden mühendislerinin ve madenciliğin genel durumu ve sorunları hakkında açıklamalarda bulunmuştur. Önümüzdeki sürece yönelik üyelerimizin düşünceleri alınmış, görüş alışverişinde bulunulmuştur. Antalya, Isparta ve Burdur` daki toplantılara Akdeniz Bölge Temsilcimiz Salih Akboğa, Temsilci Yardımcılarımız İlter Doruk Belibağlı (aynı zamanda Isparta İl Temsilcimiz), Özçağ Aydın (aynı zamanda Burdur İl Temsilcimiz), Ali Rıza Kardal, Bahadır Yılmaz, Derya Ünal, Osman Ersoyu, Antalya İl Temsilci Yardımcılarımız Bahar Yalçın ve Ahmet Sedat Zateroğulları, Bucak İlçe Temsilcimiz Ali Savran, Başer Maden İş Yeri Temsilcimiz Ufuk Duru ve de çok sayıda üyemiz katılım göstermişlerdir.

10 Kasım 2017 tarihinde Afyonkarahisar‘ da üye toplantısı yapılmış ve sonrasında da üyelerimizle akşam yemeğinde birlikte olunmuştur. Toplantıya Afyon İl Temsilcimiz Şenol Akgedik ve Temsilci Yardımcılarımız Ufuk Kuru, Levent Özer, Ramazan Karaçor ve üyelerimiz katılmıştır.

Okunma Sayısı: 472
Yayın Tarihi: 11.11.2017
Fotoğraf Galerisi