TMMOB Maden Mühendisleri Odası

ÜYE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

ÜYE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

ÜYE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak üye toplantılarımıza devam ediyoruz. Toplantılara Oda Başkanlığı adına Başkanımız Ayhan Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyemiz Veyis Sır katılmıştır.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası, Bilecik İl Temsilciliği Üye Toplantısı 25 Ekim 2017 günü saat 18:00` de Kayı Plaza` da düzenlendi. Maden Mühendisleri Odası, Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yüksel, Yönetim Kurulu Üyesi Veyis Sır, Bilecik İl Temsilcisi Sadık Ceylan ve çok sayıda maden mühendisi toplantıya katıldı. Bilecik ilindeki maden mühendisleri ilk defa bu toplantıda buluştular.

Bir gün sonra, 26 Ekim 2017 tarihinde Bursa İl Temsilciliğimizin katkılarıyla Bursa‘da üye toplantısını gerçekleştirdik. Bursa il temsilcimiz Murat Üregen ve temsilci yardımcılarımız Erman Aydıngün ve Adnan Tepeuğur` nda bulunduğu toplantıya ildeki üyelerimiz de katılım gösterdiler.

27 Ekim 2017 tarihinde Eskişehir İl Temsilcimiz Ümit Yıldırım ve temsilci yardımcımız Nail Akbulut` un katkılarıyla saat 14.00‘ de OGÜ Maden Mühendisliği Bölümünde Bölüm Başkanı Prof.Dr. Bahri Öteyaka ve üyelerimizle birlikte toplantı yapıldı. Saat 15.00` de OGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen ile görüşmelerde bulunuldu. Ve Saat 18.00` de Eskişehir` deki üyelerimizle üye toplantısı gerçekleştirdik.

Toplantıları organize eden Bilecik, Bursa ve Eskişehir temsilciliklerimize teşekkür ederiz.

Toplantılarda Oda Başkanımız Ayhan Yüksel Odamız çalışmaları hakkında genel bilgi verdi. Sonra maden mühendislerinin ve madenciliğin genel durumu ve sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Okunma Sayısı: 472
Yayın Tarihi: 01.11.2017
Fotoğraf Galerisi