TMMOB Maden Mühendisleri Odası

TEŞEKKÜR ...

TEŞEKKÜR ...

Değerli Meslektaşlarım,  Saygıdeğer Dostlar,

2002 yılında başladığım Oda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde tam 12 yılım geçti.  Çok onurlu, bir o kadar da sorumluluk isteyen bu görevi yapmaya gayret ettim. 6 dönem, 12 yıl sizlerin güveni ve desteğiyle; Ülkeme, Odama, meslektaşlarıma ve mesleğime gücümün yettiğince hizmet etmeye çalıştım. Eşitlik ve özgürlük için, laik ve demokratik hukuk devleti ilkelerinin korunması için mücadele ettim. Tüm meslektaşlarımın ve dostlarımın iyi, kötü günlerinde yanında olmaya büyük özen gösterdim. Yaşanan maden kazalarında anında olay yerine gitmeyi bir görev kabul ettim.

Bana verdiğiniz destek ve güveniniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Birlikte görev yaptığımız ve ürettiğimiz tüm yol arkadaşlarıma özellikle teşekkür ediyorum. Bugün, geriye dönüp baktığımda sadece güzel dostlukları, mutlu anları ve verilen emekleri görüyorum.

Önümüzdeki dönem için, 01-02 Mart 2014 tarihlerinde yapılacak olan Genel Kurul`da Odamızın Yönetim Kurulu`na aday olmayacağım. Ancak, Odamın ve TMMOB örgütünün bana uygun göreceği görevleri yapmaya elimden geldiğince devam edeceğim.

Bu düşüncelerle, sizlere tekrar teşekkür ediyor, tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Saygılarımla,

Mehmet TORUN

Okunma Sayısı: 1690
Yayın Tarihi: 18.02.2014