T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MÜDÜRÜ ORHAN KOÇ İLE GÖRÜŞME
![T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MÜDÜRÜ ORHAN KOÇ İLE GÖRÜŞME](https://icerik.maden.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/16407_18_28_54.jpg)
T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Sayın Op.Dr. Orhan Koç ile görüşme gerçekleştirildi.
Oda Başkanımız Ayhan Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyemiz Veyis Sır`ın katıldığı görüşmede, Maden Yönetmeliği`nde iş güvenliği ve sağlığı konularında aksadığını düşündüğümüz kısımlarla ilgili bilgiler iletildi, madencilikte meslek içi eğitimler ve mesleki yeterlilik konularında iş birliği yapılması husunda görüş birliğine varıldı.
Okunma Sayısı: 327
Yayın Tarihi:
07.09.2018