TMMOB Maden Mühendisleri Odası

ŞUBE GENEL KURULLARI YAPILDI

ŞUBE GENEL KURULLARI YAPILDI

 

Odamız Şube Genel Kurulları yapılıyor

Diyarbakır, İstanbul ve İzmir Şubelerimiz  genel kurullarını 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde, Adana Şubemiz 18-19 Ocak 2020 tarihlerinde  ve Zonguldak Şubemiz 25-26 Ocak 2020 tarihlerinde başarıyla tamamlamış olup, yeni dönem Şube Yönetim Kurullarını belirlemişlerdir. Şubelerimizi kutluyor, yeni yönetim kurullarımıza önümüzdeki dönem çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

ADANA ŞUBE 10. DÖNEM YÖNETİM KURULU
ASİL YEDEK
1- MEHMET YILMAZ 1- SERCAN VARAK
2- SERDAL ÖZBEK 2- SERCAN ARIN
3- ELİF DİNÇER 3- AYTEN MİÇOOĞULLARI
4- İBRAHİM IŞIK 4- İHSAN BEKDİK
5- ALİ CAN ÖZDEMİR 5- CUMA ÖZGÜL
6- AHMET AYDIN 6- RAİF BOZDEMİR
7- BÜLENT ZERENGÖK 7- ESRA CAN

 

DİYARBAKIR ŞUBE 6. DÖNEM YÖNETİM KURULU
ASİL YEDEK
1- DOĞAN HATUN 1- ERHAN KUTLU
2- DENİZ AYDIN 2- TARIK KAYNAR
3- NURİ ALPASLAN 3- MESUT  AYANA
4- ESRA ÇİÇEK MERCAN 4- FELAT GÖKDEMİR
5- HAKKI KAYA 5- MEHMET HANİFİ ERGİN
6- MUHAMMED FURKAN SAMANCI 6- GÜLŞEN PEKTAŞ
7- GÜLSÜM GÜNER 7- ÖMER EDEMEN

 

İSTANBUL ŞUBE 13. DÖNEM YÖNETİM KURULU
ASİL YEDEK
1- MESUT ERKAN 1- MEHMET MAKAR
2- SELİM AKYILDIZ 2-ZEYNEP SERTABİPOĞLU
3- SELÇUK ŞİMŞEK 3-HAMİT GAYRETLİ
4- UMUT ATLIHAN 4- MUHARREM TEPE
5- HANDE FITZHERBERT 5-BÜŞRA ERTUĞRUL
6- ESEN TÜNCER 6-ULAŞ ÇUĞU
7- KEMAL EMRE NAM 7-ÖZGÜR BULUT

 

İZMİR ŞUBE 14. DÖNEM YÖNETİM KURULU
ASİL YEDEK
1. AYKUT AKDEMİR 1. OZAN URCUN
2. MUSTAFA HACARLIOĞLU 2. YAŞAR KORKMAZ
3. KEMAL SÖYLEMEZ 3. ILGIN ADIGÜZEL
4. AHMET KIRNAPCI 4. İLKER EREN
5. TÜLAY SUİÇMEZ 5. SEYİT BAĞDAŞ
6. OZAN AYKURT 6. YAŞAR YAKAN
7. ÖZNUR ÖNEL 7. CEYHUN ÜNSAL

 

ZONGULDAK ŞUBE 46. DÖNEM YÖNETİM KURULU
ASİL YEDEK
1. ÇAĞLAR ÖZTÜRK 1. TÜLİN YILMAZ
2. LEVENT YAĞCIOĞLU 2. BURÇAK KARA
3. KEMAL BARIŞ 3. EMRE ONAT
4. HANEFİ ORUÇ 4. ERAY YÜKSEL
5. ERDOĞAN KAYMAKÇI 5. HÜSNÜ SAMET AKDUMAN
6. SADIK SARIMEHMET 6. TANSU GİRGİN
7. ZİYA ERDEMLİ 7. KORAY ÖZALP


 

Okunma Sayısı: 568
Yayın Tarihi: 20.01.2020
Fotoğraf Galerisi