TMMOB Maden Mühendisleri Odası

Malatya’da Üye Toplantısı Yapıldı. İnönü Üniversitesi Ziyaret edildi ve Genç Madenci Toplantısı Gerçekleştirildi.

Malatya’da Üye Toplantısı Yapıldı. İnönü Üniversitesi Ziyaret edildi ve Genç Madenci Toplantısı Gerçekleştirildi.

İşyeri ziyaretleri ve üye toplantıları programı çerçevesinde; Oda Başkanımız Mehmet TORUN, Yönetim Kurulu Üyemiz Cemalettin SAĞTEKİN, Diyarbakır Şube Başkanı Mustafa DOĞU ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri 07 Mayıs 2013 tarihinde Malatya‘da üyelerimizle toplantı yapmıştır.

Toplantıda çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunulmuş, sektörle ve mesleğimizle ilgili konular paylaşılmıştır.

Oda Başkanımız Mehmet TORUN, Yönetim Kurulu Üyemiz Cemalettin SAĞTEKİN, Diyarbakır Şube Başkanı Mustafa DOĞU ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri,  08 Mayıs 2013 tarihinde Odamız Malatya  İl Temsilciliğimizle birlikte, Malatya İnönü Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mehmet ÖNAL‘ı ziyaret etmiştir.

Akademik personelinde hazır bulunduğu ziyarette, Sayın Mehmet ÖNAL‘ın yaptığı bölüm tanıtım sunumu sonrası, ülkemizin ve Malatya‘nın madencilik sektörünün bugünkü durumu tartışılmış, maden mühendisliği eğitimi ve sorunları dile getirilmiş karşılıklı görüşler alınmış, Odamız ve Üniversitelerimiz arasındaki işbirliği vurgulanmıştır.

Aynı gün Malatya İnönü Üniversitesi Genç Madenci Toplantısı da gerçekleştirilmiştir. Toplantıda TMMOB ve Odamız tanıtımı yapılmış, Oda-Öğrenci Üye ilişkileri tartışılmış ve öğrencilerin sorunları değerlendirilmiştir. 130 öğrencinin katıldığı, Genç Madenci Öğrenci temsilcilerimizin organize ettiği toplantı verimli bir şekilde geçmiştir.

Ziyaretlerimiz esnasında bizlerle olan Temsilciliğimize ve destek veren meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 1138
Yayın Tarihi: 10.05.2013
Fotoğraf Galerisi