TMMOB Maden Mühendisleri Odası

KÜTAHYA’DA ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ

KÜTAHYA’DA ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet TORUN, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemalettin SAĞTEKİN ve Necmi ERGİN, 16-17 Aralık 2011 tarihlerinde Kütahya‘da bulunan işletmeleri ziyaret ederek üyelerimizle toplantılar yapmıştır. Toplantılara, Odamızın Kütahya İl Temsilcisi Ali UÇAR‘da katılmıştır.

16 Aralık 2011 tarihinde, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı  Emet İşletme Müdürlüğü ve Gediz ilçesindeki ocaklarda çalışan meslektaşlarımızla toplantılar yapılarak üyelerimizin sorunları ve  Oda-üye ilişkileri değerlendirilmiştir. Toplantılarda kamu ve özel sektörde çalışan üyelerimizin sorunlarının ilgili yerlere iletilmesi ve takip edilmesi kararlaştırılmıştır.

17 Aralık 2011 günü akşamı Kütahya - Yoncalı‘da kamu ve özel sektörde çalışan üyelerimizve aileleriyle birlikte yemekli bir toplantı düzenlenmiştir. Van depremi nedeniyle ertelenen yemekli toplantıya çok sayıda meslektaşımız katılmıştır.

Ziyaretlerimiz sırasında bizi yalnız bırakmayan üyelerimize ve etkinliklerimizde desteklerini esirgemeyen kamu ve özel madencilik kuruluşlarının yetkililerine teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 1478
Yayın Tarihi: 19.12.2011
Fotoğraf Galerisi