TMMOB Maden Mühendisleri Odası

İrfan Ertel "Vardiyadayız" Fotograf Sergisi ve "Madencilik" Resim Yarışması Sergisi açıldı.

İrfan Ertel

Dünya Madenciler Günü etkinlikleri kapsamında 7 Aralık 2014 tarihinde Mimarlar Odası Yıldız Sarayı Dış Karakol Binası Sergi Salonu`nda ilköğretim öğrencileri arasında yapılan "Madencilik" konulu resim yarışması ödül töreni ve öğrencilerimizin resimlerinin de bulunduğu ve Sayın İrfan Ertel‘in çekimlerini odamız için özel olarak yaptığı "Vardiyadayız" Fotograf Sergisi açılışı yapıldı.
 
Tören saat 16.00 da Yönetim Kurulu Başkanımız Nedret Durukan‘ın "kazasız bir madencilik için dayanışmayı büyütmek ve genç beyinlere madenciliği anlatmak" vurgusu ile yaptığı açılış konuşması ve madencilik konulu belgesel gösterimi ile başladı.Törene öğrenciler ve velileri büyük ilgi gösterdi. Geçen yıl ilki düzenlenen etkinlikte öğrencilerimizin resimleriyle dile getirdikleri madencilik ve emek algısı çok etkileyiciydi.

Öncelikle katılan emek veren öğrenci kardeşlerimize, onları büyük fedakarlıklarla hayata hazırlayan değerli ailelerine ve geleceği emanet ettiğimiz değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.
 
Sergimiz 14 Aralık tarihine dek açıktır.

Okunma Sayısı: 176
Yayın Tarihi: 08.12.2014
Fotoğraf Galerisi