DAYANIŞMAYI BÜYÜTÜYORUZ!
![DAYANIŞMAYI BÜYÜTÜYORUZ!](https://icerik.maden.org.tr/uploads/contents/2023-16-5-16-27-24-183790.jpg)
DAYANIŞMAYI BÜYÜTÜYORUZ!
TMMOB organizasyonu ile emek ve demokrasi güçlerinin desteğiyle 8 Şubat Çarşamba günü, Ankara'dan Elbistan, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya'ya; İstanbul'dan Hatay'a; Van'dan Adıyaman ve Malatya'ya; Konya'dan Hatay'a; Bolu'dan Hatay'a; Bursa'dan Urfa'ya ihtiyaç malzemeleri gönderildi. Dayanışmaya siz de destek verin.
Okunma Sayısı: 227
Yayın Tarihi:
09.02.2023