TMMOB Maden Mühendisleri Odası

Çukurova Üniversitesi’nde Toplumcu Mühendislik Paneli Düzenlendi.

HABER
Güncellenme Zamanı: 14.05.2010 14:35:36
GENEL MERKEZ
Yayına Giriş: 14.05.2010 Son Güncelleme: 14.05.2010 15:56:46

Çukurova Üniversitesi Mithat ÖZSAN Amfisi‘nde 12 Mayıs 2010 tarihinde, TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Öğrenci Komisyonları‘nın ev sahipliği ile Toplumcu Mühendislik Paneli düzenlendi.

Odaların şube başkanları ve İKK temsilcilerinin de bulunduğu etkinliğin açılış konuşmasını TMMOB ADANA İKK Sekreteri Umut ÇELİK yaptı. ÇELİK konuşmasında, "demokratik kitlesel bir meslek örgütü olan TMMOB‘nin, ilerici ve yurtsever karakterli, emekten ve barıştan yana, anti-emperyalist, yeni dünya düzeni teorilerinin, ırkçılığın ve gericiliğin karşısında..." olduğunu vurgulamıştır.

Maden Mühendisleri Odası‘nı temsilen İlker ERTEM ve Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Petek ATAMAN‘ ın konuşmacı olarak katıldığı panelin moderatörlüğünü Ç.Ü Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi ve ZMO Onur Kurulu Üyesi Prof. Dr. Haydar ŞENGÜL yapmıştır.

Panele; aralarında Genç Madenci, ZMO GENÇ, Makina Mühendisleri Odası öğrenci komisyonu, Gıda Mühendisleri Odası öğrenci komisyonu ve Çukurova Üniversitesi‘nden 200‘ü aşkın öğrenci katılmıştır.

Okunma Sayısı: 2072