TMMOB Maden Mühendisleri Odası

Sinagoglara Saldırıyı Nefretle Kınıyoruz

BASIN AÇIKLAMASI
GENEL MERKEZ
Yayına Giriş: 16.11.2003 Son Güncelleme: 22.12.2005 10:06:00

15 Kasım 2003 tarihinde İstanbul’ki Neve Şalom ve Beth İsrael Sinagoglarına yapılan terörist saldırıları nefretle kınıyoruz.

Yüzyıllarca bir arada barış içinde yaşayan farklı dil, din ve kültürlerdeki sivil halka yönelik bu saldırıyı insanlığa karşı işlenmiş bir suç olarak değerlendiriyoruz.

Tüm ulusumuza başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

TMMOB

Maden Mühendisleri Odası
16 Kasım 2003, Ankara

 

 

Yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. e-Posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilir

Toplam 0 adet.

YORUMLAR BÖLÜMÜNÜN KURALLARI:
Yazılan tüm yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Sayfanın niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yine de yayına girmiş olsa dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.


Okunma Sayısı: 1864