TMMOB Maden Mühendisleri Odası

İSKİ Atık Su İnşaat Dairesi Başkanlığı Ziyaret Edildi

HABER
İSTANBUL
Yayına Giriş: 22.01.2021 Son Güncelleme: 22.01.2021 14:16:17

İSKİ Atık Su İnşaat Dairesi Başkanlığı Ziyaret Edildi

Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak meslek alanımıza giren konularla ilgili Kurum ziyaretlerimiz devam ediyor. İSKİ (İstanbul su ve Kanalizasyon İdaresi) bünyesinde yürütülen tünelcilik faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak için 22 Ocak 2021 Cuma günü İSKİ Atık Su İnşaat Dairesi Başkanı Mahmut Kahraman ile bir görüşme gerçekleştirdik. Görüşmeye Şubemizi temsilen Yönetim Kurulu Üyelerimiz Selçuk Şimşek ve Mehmet Makar katıldı. 

Görüşmede, İSKİ bünyesinde yürütülen başta tünelcilik faaliyetleri olmak üzere maden mühendisliği alanına da giren çalışmalarda ihale şartnamelerine maden mühendislerinin de eklenmesi konusunda karşılıklı görüşler paylaşıldı ve bundan sonraki ihale şartnamelerinde maden mühendislerinin de kilit personel olarak ekleneceği sözü alındı. Toplantı faaliyet alanlarımız ve birlikte yapabileceğimiz konular görüşülerek sonlandırıldı.

İSKİ Atık Su İnşaat Dairesi Başkanı Mahmut Kahraman’a misafirliği ve iyi dilekleri için teşekkür ederiz.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

 

 

 

Dosyalar

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 168