ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

22 TEMMUZ 2018, PAZAR
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» KİTAPLAR

Diğer Tüm Kitaplar

 

TÜRKİYE 25. ULUSLARARASI MADENCİLİK KONGRESİ BİLDİRİLER KİTABI

 

TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI
 

Yayın Yeri:

ANKARA

Sayfa Sayısı:

856

 

230

Türkiye`nin ilk Madencilik Kongresi, 1969`da düzenlendiğinde çoğu delegenin, bu kongrenin; her iki yılda bir düzenli toplanacağını ve böylesine bir başarıya sahip olacağını tasavvur ettiğini sanmıyoruz. Kongre, istikrarla büyümüş ve 2001`de, uluslararası bir kimlik kazanmıştır.

Diğer mühendisliklere paralel olarak maden mühendisliği de temel ilkelerin anlaşılması ve yeni teknolojilerin üretilmesi bağlamında gelişmektedir. Ancak, madencilik endüstrisi; teknik ve ekonomik yönlerinin yanı sıra, çevre, işçi sağlığı - iş güvenliği, kamuoyu baskısı ve halkın katılımı konularıyla ilgili birçok sorunla karşı karşıyadır.

Bu bağlamda, 25. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi, sorunları tanımlamak, tartışmak ve çözüm önerilerini belirleyerek kayda geçirmek amacıyla düzenlenmiştir.

25. Kongre bildiriler kitabı, dünyanın dört bir yanından davet edilen 11 uzmanın çalışmaları ve hakemler tarafından incelenen 182 bildiriden oluşmaktadır. Bu kitap, konusunda uzman olan katılımcıların çok değerli katkılarının bir sonucudur. Bu nedenle, madencilik endüstrisine çok faydalı olacağını ümit ediyoruz.

Editörler, 25. Kongre kitabına katkı koyan uzmanlara, verdikleri destek için Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte TMMOB Maden Mühendisleri Odası Yönetimine içten teşekkürlerini sunar.

Prof. Dr. İrfan BAYRAKTAR

Dr. Mehmet KARADENİZ

Dr. Mehtap GÜLSÜN KILIÇ

Dr. Fırat ATALAY

Öznur ÖNEL

Elif TORUN BİLGİÇ

Mehmet ÖZYURT

IMCET 2017 - BİLDİRİLER KİTABI (54975 KB)

IMCET 2017 - PROCEEDINGS BOOK (43267 KB)

 

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Diğer Tüm Kitaplar

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2018 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.