ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

30 MAYIS 2017, SALI
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» HABERLER

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 131  > Sonraki >  >> Son >>
 

Tünelcilik Seminerleri Devam Ediyor

29.05.2017 (HABER )

İstanbul Şubesi olarak Mayıs ayında başlattığımız Tünelcilik Seminerlerinin 2.sini 27 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdik.

Tünelcilik Seminerleri Başladı

16.05.2017 (HABER )

Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak tünelcilik sektöründe çalışan mühendislere yönelik başlattığımız Tünelcilik Seminerlerinin 1.sini 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdik.

Soma katliamının 3. yılında Soma`da ve İstanbul`da etkinliklerle düzenlendi.

15.05.2017 (HABER )

13 Mayıs 2014 tarihinde Soma Katliamında hayatını kaybeden 301 madenci ve meslektaşlarımız için Soma`da ve İstanbul`da basın açıklamaları yapıldı.

Tünelcilik Seminerleri Başlıyor

08.05.2017 (HABER )

TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak Tünelcilik sektörüne ve bu sektörde çalışan mühendislere yönelik planladığımız Tünelcilik Seminerlerine Mayıs ayı itibari ile başlıyoruz.

Soma Fotoğraf ve Resim Sergimiz açıldı.

07.05.2017 (HABER )

Soma katliamının 3. yılı anma etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz "Fotoğrafçıların Gözünden Soma Fotoğraf Sergisi" ve "Maden İşçileri Resim Sergisi" açılışını 6 Mayıs cumartesi günü gerçekleştirdik.

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2017 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.