ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

21 MAYIS 2018, PAZARTESİ
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» HABERLER

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 140  > Sonraki >  >> Son >>
 

SOMA için, 301 madenci için adalet!

14.05.2018 (HABER )

SOMA Faciasının 4. Yılında Maden Mühendisleri Soma’daydık. 13 Mayıs 2018 Pazar günü Soma faciasının 4. yılında 301 madenciyi unutturmamak için Soma’da bir araya geldik. Madenciler ve meslektaşlarımızın mezarlıkları ziyaret edilerek Maden Mühendisleri Odası adına madenci anıtında basın açıklaması gerçekleştirildi. Basın açıklamasının ardından 301 madenci için yapılan Soma mitingine TMMOB ile katılım sağlandı.

İTÜ’de Çalışma Yaşamı ve Mühendisler Söyleşisi düzenlendi

08.05.2018 (HABER )

7 Mayıs 2018 Pazartesi günü İTÜ Maden Mühendisliği ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Kulüplerinin birlikte düzenlediği Çalışma Yaşamı ve Mühendisler Söyleşisi düzenlendi. Şube Sekreterimiz Mehmet Makar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen Söyleşiye İstanbul Şube Başkanımız Mesut Erkan, Yönetim Kurulu Üyemiz Büşra Ertuğrul ve Cevher Hazırlama Mühendisi Batuhan Aktoprak katıldı.

3. Boğazda Tekne Turu ve Kahvaltı Etkinliği Yapıldı.

07.05.2018 (HABER )

İstanbul Şubemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen Boğazda Tekne Turu ve Kahvaltı etkinliğinin üçüncüsü bu yıl 6 Mayıs 2018 Pazar günü gerçekleştirildi.

Emeğin bayramı 1 Mayıs`ta meydanlardaydık.

02.05.2018 (HABER )

Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü`nde Maltepe`de yapılan kutlamalara, TMMOB İstanbul bileşenleri ile birlikte katıldık.

İstanbul Şube Kadın Çalışma Grubu Toplantısı Yapıldı

30.04.2018 (HABER )

Kadın Çalışma Grubu yeni çalışma dönemiyle birlikte ilk toplantısını 26 Nisan 2018 Perşembe günü aşağıdaki gündemle gerçekleştirmiştir.

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2018 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.