TMMOB Maden Mühendisleri Odası

TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI ADANA ŞUBESİ 10. DÖNEM GÖREV DAĞILIMI YAPILDI (28.01.2020)

HABER
Güncellenme Zamanı: 05.02.2020 15:08:23
ADANA
Yayına Giriş: 28.01.2020 Son Güncelleme: 11.02.2020 09:31:02

TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI ADANA ŞUBESİ 10. DÖNEM GÖREV DAĞILIMI YAPILDI (28.01.2020)

18-19 Ocak 2020 tarihlerinde yapılan TMMOB Maden Mühendisleri Odası Adana Şubesi 10. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri sonrasında 28 Ocak 2020 Salı günü yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında alınan kararla görev dağılımı yapıldı. Yeni yönetim kulumuz aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

Yönetim Kurulu Asil :

Başkan            : Mehmet YILMAZ

II. Başkan        : Serdal ÖZBEK

Sayman          : İbrahim IŞIK

Yazman           : Elif DİNÇER

Üye                 : Ali Can ÖZDEMİR                             

Üye                 : Ahmet AYDIN

Üye                 : Bülent ZERENGÖK

Yönetim Kurulu Yedek :

Sercan ARIN

Sercan VARAK

ESRA CAN

Cuma ÖZGÜL

İhsan BEKDİK

Raif BOZDEMİR

AYTEN MİÇOOĞULLARI

TMMOB Maden Mühendisleri Odası

Adana Şube Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 23