ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

19 AĞUSTOS 2018, PAZAR
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» TÜRKİYE` NİN DÖRT BİR YANINDA KUTLAYACAĞIMIZ 1 MAYIS PROGRAMIMIZ BELLİ OLDU

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 30.04.2018
Güncellenme Zamanı: 30.04.2018 13:54:31
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ

 

Güncellenme Zamanı: 28.04.2018 18:03:06

1 MAYIS‘TA TÜRKİYE‘NİN DÖRT BİR YANINDA ALANLARDAYIZ!

1 Mayıs İşçi Bayramı bu yıl da Türkiye‘nin dört bir yanında emekçiler tarafından kutlanacak. İl ve İlçe merkezlerinde yapılacak olan 1 Mayıs etkinliklerinin programı belli oldu.

Adana

Toplanma Yeri: Kasım Gülek Köprüsü Girişi (AKP İl Binası Önü)

Toplanma Saati: 17.00

Miting: Uğur Mumcu Meydanı (Gar Önü)

Başlama Saati: 17.30

Adıyaman

Toplanma Yeri: Adıyaman İtfaiyesi Önü

Toplanma Saati: 12.00

Miting: Mustafa Yücel Özbilgin Parkı Önü

Başlama Saati: 13.00

Afyon

Toplanma Yeri: Eğitim Sen Önü

Toplanma Saati: 12.00

Miting: PTT Önü

Başlama Saati: 13.00

Aksaray

Toplanma Yeri: Hükümet Meydanı

Saati: 12.00

Amasya

Toplanma Yeri: Künç Köprü

Toplanma Saati: 13.00

Miting: Yavuz Selim Alanı – 13.30

Ankara

Toplanma Yeri: Atatürk Kültür Merkezi

Toplanma Saati: 12.00

Miting: Tandoğan Meydanı

Başlama Saati: 13.00

Antalya

Toplanma Yeri: Aydın Kanza Parkı

Toplanma Saati: 14.00

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 15.30

Kaş (Antalya)

Toplanma Yeri: Yarımada Kavşağı

Toplanma Saati: 13.00

Miting: Emin Erdem Meydanı

Başlama Saati: 14.00

Alanya (Antalya)

Toplanma Yeri: Kuyular Önü Meydanı

Toplanma Saati: 11.00

Miting Yeri: Şelale Meydanı

Miting Saati: 12.30

Artvin

Toplanma Yeri: Atapark

Toplanma Saati: 12.30

Miting: Çok Katlı Otopark Önü

Başlama Saati: 13.30

Aydın

Toplanma Yeri: Egemenlik Bulvarı (Taşköprü-Büyükşehir Belediyesi arkası)

Toplanma Saati: 14.00

Miting: Atatürk Kent Meydanı

Başlama Saati: 15.00

Balıkesir

Toplanma Yeri: Çarşamba Pazarı

Toplanma Saati: 10.30

Miting: Kuvayi Milliye Meydanı (Stadyum Karşısı)

Başlama Saati: 11.00

Balıkesir – Ayvalık

Toplanma Yeri: Ayvalık Öğretmenevi

Toplanma Saati: 11.00

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Balıkesir – Burhaniye

Toplanma Yeri: Burhaniye Eski Kütüphane Önü

Toplanma Saati: 15.00

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 15.30

Balıkesir – Bandırma

Toplanma Yeri: Bandırma İDO Önü

Toplanma Saati: 11.30

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Bartın

Toplanma Yeri: Kemerköprü Meydanı

Toplanma Saati: 11.30

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 14.00

Batman

Toplanma Yeri:16 Mayıs Şehir Stadyumu Önü

Toplanma Saati: 12.30

Mting Yeri: 16 Mayıs Şehir Stadyumu Önü

Başlama Saati: 13.00

Bolu

Toplanma Yeri: İzzet Baysal Anıtı

Toplanma Saati: 17.00

Miting: Kardelen Meydanı

Burdur

Toplanma Yeri: Köprübaşı

Toplanma Saati: 13.00

Miting: Cumhuriyet Meydanı (Saat 14.00`te Isparta 1 Mayıs mitingine gidilecek.)

Bursa

Toplanma Yeri: Kent Meydanı

Toplanma Saati: 14.00

Miting Yeri: Atatürk Stadyum Meydanı

Başlama Saati: 15.00

Çanakkale

Toplanma Yeri: Eski Salı Pazarı

Toplanma Saati: 12.00

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 14.00

Çorum

Toplanma Yeri: Pir Baba Çamlığı Önü

Toplanma Saati: 11.00

Miting Yeri: Saat Kulesi Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Denizli

Toplanma Yeri: Tarım İl Müdürlüğü Önü

Toplanma Saati: 13.30

Miting: Ulus-Tokat Kavşağı

Miting Başlama Saati: 14.30

Diyarbakır

Toplanma Yeri: İstasyon Meydanı

Toplanma Saati: 12.30

Miting Yeri: İstasyon Meydanı

Toplanma Saati: 13.00

Edirne

Toplanma Yeri: Şükrüpaşa İlkokulu Önü

Toplanma Saati: 11.30

Miting: Saraçlar Caddesi

Başlama Saati: 13:00

Elazığ

Toplanma Yeri: Hozat Garajı (KESK Sendikaları Şubeleri Önü)

Toplanma Saati: 11.00

Miting Yeri: Perşembe Pazarı

Başlama Saati: 12.00

Erzincan

Toplanma Yeri: Eski Terminal Yeri

Toplanma Saati: 11.00

Miting Yeri: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Eskişehir

Toplanma Yeri: Aytaç Caddesi Girişi

Toplanma Saati: 11.30

Miting: Sıhhiye Meydanı

Başlama Saati: 13.00

Gaziantep

Toplanma Yeri: Eğitim Sen Önü

Toplanma Saati: 10.45

Miting: Kırkayak Parkı

Başlama Saati: 11.30

Gebze

Toplanma Yeri: Cuma Pazarı Trafo Meydanı

Toplanma Saati: 09.30

Miting Yeri: Kent Meydanı

Miting Saati: 11.00

Giresun

Toplanma Yeri: Dörtyol Mevki

Toplanma Saati: 11.00

Miting: Keşap Durağı Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Hakkari

Toplanma Yeri: EĞİTİM SEN Binası

Toplanma Saati: 10.00

Miting Yeri: Bulak Mah. Cumhuriyet Cad. İş bankası Arkası, Halk Pazarı

Başlama Saati: 11.00

Hatay

Toplanma Yeri: Doğuş Okulları Önü

Toplanma Saati: 16.00

Miting Yeri: Necdet Şahin Anadolu Lisesi Önü (CHP Defne İlçe Örgütü Önü)

Başlama Saati: 17.00

İskenderun

Toplanma Yeri: Evlendrme Dairesi Önü

Toplanma Saati: 15.00

Miting Yeri: Anıt Meydanı

Başlama Saati: 16.00

Isparta

Toplanma Yeri: 6 Mart Kapalı Spor Salonu Önü

Toplanma Saati: 12.30

Miting Yeri: İstasyon Meydanı

Başlama Saati: 15.00

İstanbul

Toplanma Yeri: İdealtepe sahil, büyükyalı caddesi altı

Toplanma Saati: 10.30

Miting: Maltepe Meydanı

Başlama Saati: 12.00

İzmir

Toplanma Yeri: Konak Pier Önü

Toplanma Saati: 11.30

Miting Yeri: Gündoğdu Meydanı

Başlama Saati: 13.00

K.Maraş

Toplanma Yeri: Çarşı Merkezi

Toplanma Saati: 11.00

Miting: Pazar Yeri

Başlama Saati: 13.00

Karaman

Toplanma Yeri: Tren Garı

Toplanma Saati: 10.00

Miting: Aktekke Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Kars

Toplanma Yeri: EĞİTİM SEN Binası Önü

Toplanma Saati: 09.00

Miting Yeri: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 11.00

Kastamonu

Toplanma Yeri: Cumhuriyet Meydanı

Toplanma Saati: 09.00 Basın Açıklaması (Ardından araçlarla Sinop mitingine katılım sağlanacak)

Miting Yeri: Sinop

Kayseri

Toplanma Yeri: Salih Avgın Paşa Ortaokulu Önü

Toplanma Saati: 15.00

Miting Yeri: Mimar Sinan Parkı

Başlama Saati: 16.00

Kırıkkale

Toplanma Yeri: EĞİTİM SEN Önü

Toplanma Saati: 10.00 (Ankara mitingine katılım sağlamak üzere araçlarla hareket edilecek)

Miting: Ankara Tandoğan Meydanı

Kırklareli

Miting Yeri: Tekirdağ ve Lüleburgaz`da yapılacak mitinglere katılım sağlanacak

Kocaeli

Kocaeli İKK Bileşenleri Gebze‘de yapılacak olan 1 Mayıs mitingine katılım sağlayacaktır.

Konya

Toplanma Yeri:Şehir Meydanı

Toplanma Saati: 11.00

Miting: Şehir Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Kütahya

Toplanma Yeri: Zafer Meydanı (Valilik Önü)

Toplanma Saati: 11.30

Malatya

Toplanma Yeri: 1 Mayıs Meydanı (Emeksiz Üst Kavşağı)

Toplanma Saati: 11.00

Miting: 1 Mayıs Meydanı

Başlama Saati: 12.00

Manisa

Toplanma Yeri: Sultan Önü

Toplanma Saati: 11.00

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 13.00

Mardin

Toplanma Yeri: Karayolu Parkı

Toplanma saati: 10.00

Mersin

Toplanma Yeri: Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu Önü

Toplanma Saati: 15.00

Miting: Cumhuriyet Alanı

Başlama Saati: 17.00

Mersin – Tarsus

Toplanma Yeri: Aznakay Parkı Önü

Toplanma Saati: 14.30

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 15.00

Muğla

Toplanma Yeri:  Merkez Atatürk Stadyum Altı

Toplanma Saati: 10.00

Miting: Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyo Kültürel Alan

Başlama Saati: 12.00

Nevşehir

Toplanma Yeri:

Toplanma Saati:

Miting: Kayseri mitingine katılım sağlanacak

Niğde

Toplanma Yeri: EĞİTİM SEN Şubesinde

Toplanma Saati: 20.00

Ordu

Toplanma Yeri: KESK Sendika Binası Önü

Toplanma Saati: 11.00

Miting Yeri: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 13.00

Rize

Toplanma Yeri: Memiş Ağa Parkı

Toplanma Saati: 13.30

Miting: İsmail Kahraman Kültür Merkezi Önü

Başlama Saati: 14.00

Samsun

Toplanma Yeri: Ray Apt. Önü (Atatürk Ortaokulu Yanı)

Toplanma Saati: 12.00

Miting Yeri: Cumhuriyet Meydanı

Başlama Saati: 13.30

Siirt

Toplanma ve Miting Yeri: Demokrasi Meydanı

Toplanma Saati: 14.00

Sinop

Toplanma Yeri: Hamsiyolu Kamyon Garajı

Toplanma Saati: 12.00

Miting: İskele Cad. Atatürk Anıtı Önü – 13.00

Sivas

Toplanma Yeri: Ethembey Parkı Yanı

Toplanma Saati: 10.30

Miting: Mevlana Meydanı – 12.00

Ş.Urfa

Toplanma Yeri: Ahmet Bahçıvan İş Merkezi

Toplanma Saati: 15.00

Şırnak

Toplanma Yeri: Cizre Sendika Binası Önü

Toplanma Saati: 08.00

Miting: Mardin Mitingine katılım sağlanacak

Tekirdağ

Toplanma Yeri:   Tekira Avm Önü

Toplanma Saati: 12.00

Miting: Sahil Amfi Tiyatro Yanı

Başlama Saati: 14.00

Lüleburgaz

Toplanma Yeri:  Eski Hükümet Konağı Önü

Toplanma Saati: 11.00

Miting: Kongre Meydanı – 13.00

Tokat

Toplanma Yeri: Eğitim Sen Tokat Şube Binası Önü

Toplanma Saati: 12.30

Miting: Cumhuriyet Meydanı

Trabzon

Toplanma Yeri: Eski TEDAŞ Önü

Toplanma Saati: 11.30

Miting: Meydan Park Atatürk Alanı

Başlama Saati: 12.30

Tunceli

Toplanma ve Miting Yeri: Dersim Seyid Rıza Meydanı

Toplanma Saati: 11.00

Uşak

Toplanma Yeri: Stadyum Önü

Toplanma Saati: 15.00

Miting:Atatürk Anıtı Önü

Başlama Saati: 16.00

Van

Toplanma ve Miting Yeri: Kültür Kavşağı

Toplanma Saati: 11.00

Zonguldak

Toplanma Yeri: İstasyon Meydanı

Toplanma Saati:13.00

Miting: Madenci Anıtı

Çaycuma

Toplanma Yeri: Cumhuriyet Meydanı

Toplanma Saati:10.30

Miting Yeri: Cumhuriyet Meydanı`nda yapılacak kutlama ardından Zonguldak mitingine katılım sağlamak üzere hareket edilecektir.

Okunma Sayısı: 81

Tüm Haberler

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2018 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.