TMMOB Maden Mühendisleri Odası

TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI 5. ÖĞRENCİ KURULTAYI DÜZENLENDİ

GENÇ MADENCİ HABER
Güncellenme Zamanı: 11.03.2017 18:31:39
GENEL MERKEZ
Yayına Giriş: 07.03.2017 Son Güncelleme: 11.03.2017 18:35:20

TMMOB Maden Mühendisleri Odası 5. Öğrenci Kurultayı 3-5 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya ‘ da düzenlendi. Yönetim Kurulu II. Başkanı Emre Demir` in açılış konuşmasıyla başlayan öğrenci kurultayının birinci oturumunda Bir Demokratik Meslek Örgütü Olarak TMMOB Maden Mühendisleri Odasının Kısa Tarihi, İlkeleri ve Mücadelesi konusunda Odamız eski yöneticilerinden Asım Kutluata bilgilendirme sunumu yaptı. Dr. Nejat Tamzok` un Madencilik Politikaları ve Ülkün Tansel` in Meslek Etiği konularındaki sunumları ile oturum bitirildi.

İkinci oturumda; "Eğitimden Üretime Madencilik" Mahir Vardar, "Ülkemizde Üniversite Eğitimi ve Üniversitelerin Dönüşümü" Aysun Gezen, "Mühendislik Emeğinin Dönüşümü" Sinan Alçın sunumları yer aldı.

Sonraki oturumlarda, Genç Madenci konusunda Emre Demir` in bilgilendirmesi ardından 46. Dönem Genç Madenci Çalışma Programı Hakkında Atölye Çalışmaları ile devam etti. Atölye çalışmalarında;

  • Staj,

  • Örgütlenme Çalışmaları,

  • 6. Öğrenci Kurultayı,

konuları yer aldı.

Kurultayın son gününde içinde bulunduğumuz dönem için Genç Madenci Çalışma Programı Hakkında Atölye Çalışmaları ve Sunumları yapıldı. Gelecek için karanlığı kazan genç madencilerin aktif olarak katılım gösterdiği kurultayımız başarıyla sonuçlanmıştır.

 

Yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. e-Posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilir

Toplam 0 adet.

YORUMLAR BÖLÜMÜNÜN KURALLARI:
Yazılan tüm yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Sayfanın niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yine de yayına girmiş olsa dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.


Okunma Sayısı: 286