ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

20 HAZİRAN 2018, ÇARŞAMBA
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» İSTANBUL’ DA YAŞANAN KATLİAMI KINIYORUZ, LANETLİYORUZ!

BASIN AÇIKLAMASI

Yayına Giriş Tarihi: 01.01.2017
Güncellenme Zamanı: 01.01.2017 17:27:53
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ

 

Güncellenme Zamanı: 01.01.2017 17:27:11

TMMOB Maden Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, İstanbul‘da yeni yıl kutlamaları sırasında düzenlenen terör saldırısına ilişkin 1 Ocak 2017 tarihinde bir basın açıklaması yaptı.

İSTANBUL`DA YAŞANAN KATLİAMI KINIYORUZ, LANETLİYORUZ

2017 yılına girerken 2016 yılında yaşanan ölümler yaşanmasın, ülkemize barış egemen olsun dileklerimiz ne yazık ki yeterli olmadı 2017 yılına büyük bir acıyla ve ölümlerle girdik.

İstanbul`da bir eğlence merkezinde yeni yıl kutlamaları yapan insanlara yönelik gerçekleştirilen terör saldırısında alınan son resmi bilgilere göre 39 kişinin hayatını kaybettiği ve 4`ü ağır olmak üzere 65 yaralının olduğu öğrenilmiştir.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak 2016 yılının son günlerinde yeni yıl için yayınladığımız mesajda göçlerin, savaşların ve ölümlerin olmadığı, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu bir dünya ve ülke dileğinde bulunduk. Ancak 2017 yılının ilk saatlerinde, yaşadığımız katliam tüm dünya halkları ile birlikte bizlere de büyük bir acı yaşattı.

Ülkemizin üzerine karabasan gibi çöken, insanlık düşmanı bu karanlık zihniyet ve bu zihniyetin katliamlar ülkesi haline getirdiği ülkemizde nefes alamaz, yaşayamaz olduk.

İstanbul`da gerçekleştirilen bu katliamı yapanları ve yaptıranları, bu katliama neden olanları ve nedenleri yaratanları lanetliyoruz.

Ülkemizde demokrasinin, özgürlüğün, eşitliğin, barışın, kardeşliğin ve adaletin egemen olacağı günlerin geleceği umuduyla başta hayatını kaybedenlerin aileleri ve yakınları olmak üzere tüm halkımıza başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu

01.01.2017, Ankara

Okunma Sayısı: 111

Tüm Basın Açıklamaları

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2018 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.