ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

20 HAZİRAN 2018, ÇARŞAMBA
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» ARTIK YETER!

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 17.12.2016
Güncellenme Zamanı: 17.12.2016 12:14:54
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ

 

Güncellenme Zamanı: 17.12.2016 12:14:40

ARTIK YETER!

17 Aralık 2016 tarihinde, İstanbul`da gerçekleştirilen patlamalardan sadece bir hafta sonra Kayseri`de saat 08.45 sıralarında içerisinde izne çıkan askerlerin yoğun olarak bulunduğu otobüse bombalı bir araçla gerçekleştirilen saldırı sonucunda ilk belirlemelere göre 13 askerimiz yaşamını kaybetmiş ve 40`ın üzerinde yaralı bulunmaktadır.

Yaşanan ölümler nedeniyle yüreğimize bir kez daha acı düşmüştür. Gerçekleştirilen saldırılarda başta yaşamını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına olmak üzere tüm halkımıza başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak, nedeni ne olursa olsun, kimden gelirse gelsin terörün her türlüsünü lanetledik ve lanetlemeye devam edeceğiz.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak, savaşa karşı barışı, ölüme karşı yaşamı savunmaya devam edeceğimizi kamuoyu ile paylaşıyor ve ülkemizin içine sokulmak istenildiği kaos ortamına karşı toplumun tüm kesimlerini bir kez daha duyarlı olmaya ve barış için bir olmaya birlik olmaya davet ediyoruz.

Ülkemizde barışın egemen olması için, ülkemizin kaosa teslim olmaması için halkımızla birlikte direneceğiz ve teröre teslim olmayacağız.

Ayhan YÜKSEL

TMMOB Maden Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

17 Aralık 2016, Ankara

Okunma Sayısı: 239

Tüm Haberler

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2018 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.