ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

20 HAZİRAN 2018, ÇARŞAMBA
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» ARTIK YETER DİYORUZ VE LANETLİYORUZ!

BASIN AÇIKLAMASI

Yayına Giriş Tarihi: 11.12.2016
Güncellenme Zamanı: 11.12.2016 23:20:18
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ

 

Güncellenme Zamanı: 11.12.2016 23:05:54

TMMOB Maden Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan YÜKSEL, İstanbul`daki terör saldırısı üzerine 11 Aralık 2016 tarihinde bir açıklama yaptı.

ARTIK YETER DİYORUZ ve LANETLİYORUZ!

10 Aralık 2016 tarihinde saat 22.30 sıralarında İstanbul Beşiktaş` ta ve Maçka Parkı` nda gerçekleştirilen saldırılar sonucunda şu anki bilgilere göre 30` u polis olmak üzere toplam 38 kişi hayatını kaybetmiş ve yaşanan ölümler nedeniyle yüreğimize bir kez daha acı düşmüştür.

Gerçekleştirilen saldırılarda başta yaşamını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına olmak üzere tüm halkımıza başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak, nedeni ne olursa olsun, kimden gelirse gelsin terörün her türlüsünü lanetliyoruz.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası olarak, savaşa karşı barışı, ölüme karşı yaşamı savunmaya devam edeceğimizi kamuoyu ile paylaşıyor ve ülkemizin içine sokulmak istenildiği kaos ortamına karşı toplumun tüm kesimlerini duyarlı olmaya ve barış için bir olmaya birlik olmaya çağırıyoruz.

Ülkemizde barışın egemen olması için, ülkemizin kaosa teslim olmaması için halkımızla birlikte direneceğiz ve teröre teslim olmayacağız.

Ayhan YÜKSEL

TMMOB Maden Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

11 Aralık 2016, Ankara

Okunma Sayısı: 152

Tüm Basın Açıklamaları

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2018 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.