ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

16 EKİM 2018, SALI
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

ŞUBE GİRİŞ SAYFASI

ŞUBE TARİHÇESİ    ŞUBE YÖNETİM KURULU    ŞUBE ÇALIŞANLARI   
KOMİSYONLAR    ÇALIŞMA PROGRAMI    ÇALIŞMA RAPORU    TEMSİLCİLİKLER   

» İSTANBUL’DA YAŞANAN SALDIRIYI LANETLİYORUZ.… TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ…

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 29.06.2016
Güncellenme Zamanı: 30.06.2016 13:55:18
Yayınlayan Birim: ZONGULDAK

 

Güncellenme Zamanı: 30.06.2016 12:15:13

İstanbul`da Yaşanan Saldırıyı Lanetliyoruz.…

Teröre Teslim Olmayacağız…

28.06.2016 Salı günü gece saat 22.00 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlarda yine bir terör eylemi, yine bir katliam yaşandı. Üç kişi oldukları ifade edilen saldırganlar tarafından önce sivil halkın üzerine otomatik silahla ateş açmaları ve sonra kendilerini patlatmaları sonucunda, ilk belirlemelere göre 36 kişinin hayatını kaybettiği, 16`sı ağır olmak üzere 147 yaralının bulunduğu bir terör saldırısı gerçekleştirilmiştir. Halkımıza büyük acılar yaşatan hain saldırıda yitirdiğimiz yurttaşlarımızı saygı ile anıyor ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Türkiye, ne yazık ki, son bir yıldan bu yana katliamlar ülkesi haline getirilmiştir. İstanbul Atatürk Havalimanı`ndaki bu sonuncu olay, bir yıl içinde yaşadığımız onuncu toplu katliamdır. Ülkemizi karanlık bir girdaba sokanlarla bu saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyor ve lanetliyoruz.

Teröre teslim olmadık, olmayacağız. Ülkemize ve halkımıza yaşatılan ölümlere alışmayacağız ve kabullenmeyeceğiz.

Yaşam hakkına kast eden insanlık suçu tüm saldırıları kınıyor; dünyada ve özellikle bölge coğrafyasında kaygıyla izlediğimiz terör, şiddet, çatışma ve savaş süreçlerinin; toplumsal birlikteliği güçlendirecek barışçıl ve akılcı politikalar yoluyla aşılabileceği umudu ve inancımızı; "yaşamın ve barışın" yanında açık tavır aldığımızı vurguluyoruz.

29. 06. 2016

Zonguldak Demokrasi Platformu

Güncellenme Zamanı: 30.06.2016 12:14:39

Okunma Sayısı: 51

Tüm Şube Haberler
Tüm Haberler

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AMASYA »ANTALYA »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BİLECİK »BOLU »BURDUR »BURDUR-BUCAK »BURDUR-YEŞİLOVA »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇORUM »DENİZLİ »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »ISPARTA »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KASTAMONU »KAYSERİ »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KOCAELİ »KONYA »KONYA-ILGIN »KONYA-SEYDİŞEHİR »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2018 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.