TMMOB Maden Mühendisleri Odası

4. MADEN MAKİNALARI SEMPOZYUMU

23.05.2013 - 24.05.2013 (İZMİR)

Haberler

SEMPOZYUM PROGRAMI AÇIKLANDI.

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Genel Bilgiler

Periyodik olarak düzenlenmekte olan Maden Makinaları Sempozyumu‘nun dördüncüsü 23-24 Mayıs 2013 tarihleri arasında İzmir‘de Madencilik Fuarı ile birlikte yapılacaktır. 

TMMOB Maden Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen sempozyumun amacı, ülkemizde çeşitli sektörlerde kullanılmakta olan maden makinalarının kullanıcıya tanıtılması, verimliliklerinin ve ekonomiye katkılarının araştırılması, bu alandaki teknik ve bilimsel gelişmelerin ilgili çevrelere aktarılması, araştırmacı, işletmeci, imalatçı, firma temsilcisi ve yöneticilerin aynı platformda buluşturularak etkin bir iletişimin sağlanmasıdır.

Yukarıda belirtilen hedefler doğrultusunda, 4. Maden Makinaları Sempozyumu"nun hazırlık çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.

Bu sempozyumda, madencilik sektöründe kullanılan makinalar, sempozyum konuları başlığı altında verilen detaylar çerçevesinde, madenciler, firma temsilcileri, üreticiler, yan sanayi sektör temsilcileri ve akademisyenler tarafından ele alınacaktır.

Sempozyum ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan, sektördeki teknolojik gelişmelerin sergileneceği "Minex 2013 Madencilik Fuarı" sempozyum süresince ziyaret edilebilecektir.

Bu önemli organizasyona katılımınızı ve katkılarınızı bekler, sempozyumda görüşmek dileğiyle, saygılar sunarız.

Yürütme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Vedat ARSLAN